Co nas wyróżnia:

Dogodna lokalizacja

Inkubator Przedsiębiorczości w Chełmży

został utworzony w ścisłym centrum miasta, w budynku znajdującym się przy ul.Gen.J.Hallera 7, w którym niegdyś mieścił się szpital dziecięcy. Obiekt dysponuje własnym parkingiem z ogólnie dostępnymi miejscami postojowymi przeznaczonymi zarówno dla firm prowadzących tutaj działalność gospodarczą, jak również ich klientów. Ponadto budynek został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inspirujące warunki pracy

Nowoczesne wnętrza Inkubatora są dogodnym miejscem nie tylko do prowadzenia biznesu, ale również do inspirujących rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Poza powierzchnią biurową, do dyspozycji przyszłych najemców pozostaje również dostosowana do ich potrzeb i w pełni wyposażona przestrzeń wspólna, na którą składa się nie tylko sala konferencyjna, ale również zaplecze socjalne. Z tego powodu przygotowanie spotkania biznesowego dla Państwa klientów nie stwarza dla nas żadnego problemu.

Przyjazny klimat 

Pracownicy Inkubatora dokładają wszelkich starań, aby stworzyć w tym miejscu klimat sprzyjający zakładaniu działalności gospodarczej oraz nawiązywaniu nowych relacji biznesowych. Zachowanie u nas kameralnej atmosfery pracy możliwe jest dzięki optymalnemu wykorzystaniu powierzchni budynku. Dzięki temu, skutecznie udaje nam się unikać korporacyjnego zgiełku mimo, iż działa u nas już kilkanaście dobrze prosperujących firm. Priorytetem jest bowiem dla nas utrzymanie wysokiego poziomu kultury pracy, aby każdy najemca i jego klient czuł się u nas komfortowo.

Dostęp do sali konferencyjnej

Nasza sala konferencyjna jest w stanie pomieścić nawet 30 osób. To idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, posiedzeń zarządów firm bądź wspólnot mieszkaniowych, wydarzeń o charakterze szkoleniowym czy też edukacyjnym. Co ważne, nie tylko przedsiębiorcy prowadzący u nas działalność gospodarczą mogą z niej korzystać. Salę konferencyjną można także wynająć na zasadach komercyjnych, przez podmioty działające poza Inkubatorem, uzyskując jednocześnie dostęp do wyposażenia w niej się znajdującego, tj. rzutnika multimedialnego, telewizora, laptopa oraz flipchartu.

Dostęp do urządzenia wielofunkcyjnego

Zadbaliśmy również o to, aby każdemu z najemców zapewnić dostęp do urządzenia wielofunkcyjnego, czyli narzędzia łączącego w sobie opcje drukarki, ksera i skanera.

Godziny pracy

Obiekt wyposażony został w nowoczesny system zarządzania dostępem. To powoduje, iż najemcy mogą korzystać z Inkubatora w dostosowanych do swoich potrzeb godzinach. Każdy z nich otrzymuje kartę, która umożliwia dostęp do wynajętego lokalu i części wspólnych budynku o każdej porze dnia bądź też w weekendy.